«

»

Mar 29

Erasmus +, Порто Университетке кандидаттар

Adm. staff
Nugmanova Zhulduz Kairovna 1986-09-29 zhulduz_nugmanova@kgmu.kz

zhuma_k7@mail.ru

Askhatova Aizat 1993-12-21 aizok93_93@mail.ru

askhatova@kgmu.kz

Bekakhmetova Gaini 1991-08-17 bekahmetova@kgmu.kz

gainistar@mail.ru

Doctor degree
Kultanova Elmira 1992-02-01 e.kultanova@kgmu.kz

elmira-kultanova@mail.ru

Fomenko Yuriy 1987-10-14 yuriy.fomenko1987@gmail.com

ecg-7@mail.ru

Master degree
Samoilenko Dmitriy 1991-09-30 disamoyl@mail.ru
Mukhazhanova Aigerim 1992-06-02 geron_92@mail.ru
Khassenov Aibek 1993-03-11 Hasenov_aik@mail.ru
Sheryazdanova Dinara 1988-09-10 Sheryazdanova.D@kgmu.kz

Sheryazdanova.dinara@gmail.com

Alibayeva Nazira 1989-07-19 n.alibaeva@kgmu.kz

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Мына HTML тегтері мен төлсипаттарын қолдануыңыз мүмкін: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>